دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو

پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو ; کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

پایه های نگهدارنده موبایل از جمله وسایلی هستند که می توانند امنیت بیشتری در هنگام رانندگی برای ما به ارمغان آورند .همچنین بر روی میز کار نیز می توانند وظیفه خود را انجام دهند و گوشی همراه ما را به خوبی نگه دارند تا بتوانیم به راحتی از آن ها استفاده کنیم.

پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو یکی از همین وسایل کارا می باشد و با توجه به قیمتی که دارد ما بر آن شدیم که این محصول را بررسی کنیم و ببینیم پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو واقعاً کار می کنه یا نه ! که این بررسی را بصورت ویدیویی می توانید ببینید.

ویدیوی بررسی پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو

پایه های نگهدارنده موبایل دارای چند نوع مختلف سره نگهدارنده هستند که بعضی از آن ها گیره ای، کشویی ، چسبنده و … هستند. پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو از جمله مواردی می باشد که سره نگدارنده آن از نوع چسبنده می باشد اما بر خلاف تصور در آن از چسب استفاده نشده است و حالتی مانند ریز حباب دارد و در استفاده مداوم خاصیت خود را از دست نداده و در صورت کثیف شدن با شستشو به حالت اولیه خود باز می گردد.

جنس نگدارنده موبایل گریپ گو
جنس نگهدارنده موبایل گریپ گو

 

گریپ گو دارای بازویی می باشد که به شما این توانایی را می دهد تا آن را با زاویه تقریبی ۱۵۰ تا ۱۶۰ درجه بچرخانید و از طرفی قسمت نگهدارنده گوشی همراه نیز این قابلیت را دارد تا بصورت ۳۶۰ درجه چرخیده تا در هر حالتی بتوانید از آن استفاده نمایید.

نتیجه گیری

در آخر باید بگوییم با توجه به اینکه گریپ گو در فروشگاه های اینترنتی با قیمت پایینی به فروش می رسد تا حدی می توان از کیفیت متوسط آن چشم پوشی کرد. البته این نکته را باید در نظر بگیریم که گریپ گو با وجوذ همین کیفیت از خیلی از پایه های نگهدارنده هم رده خود و حتی بالاتر بهتر عمل می کند و به خوبی می تواند از پس وظایف خود برآید.

 

فروشندگان پایه نگهدارنده موبایل گریپ گو

ایران آرنا
دلیور کالا
محل قرارگیری نام فروشگاه شما