دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

معرفی و بررسی چرخ خیاطی دستی به همراه بررسی ویدیویی

معرفی و بررسی چرخ خیاطی دستی به همراه بررسی ویدیویی

انواع مختلف چرخ خیاطی دستی در نگاه اول وسایل کارا و قابل اعتمادی به نظر نمی رسند ، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا یکی از مدل های این نوع چرخ های خیاطی که در شبکه های تلویزیونی تبلیغ فراوان دارند را برای شما بررسی کنیم تا ببینیم واقعا کار می کنه یا نه !

نگاه اول به چرخ خیاطی دستی

بعد از باز کردن بسته چرخ خیاطی دستی میتوانید برگه ی کوچک راهنمای محصول، وسایل جانبی شامل نخ ، سوزن نخ کن و … و خود دستگاه را مشاهده کنید که آن هم در نگاه اول وسیله چندان کارایی به نظر نمی رسد .

کیفیت

بعد از به دست گرفتن چرخ خیاطی دستی متوجه این موضوع خواهید شد که از کیفیت معمولی برخوردار است و شاید بعد از یک بار زمین خوردن که در نوع کارکرد چرخ های خیاطی دستی ممکن است اتفاق بیفتد دیگر کارایی لازم را برای شما نداشته باشد.

کارکرد

چرخ خیاطی دستی با نیروی چهار باطری قلمی به کار می افتد.نخ کردن چرخ خیاطی دستی کار زیاد پیچیده ای نیست و با چند بار تکرار می توانید به خوبی بر آن مسلط شوید.

نوع دوختی که در این وسیله در نظر گرفته شده است دوخت زنجیری می باشد که دو لایه پارچه را به خوبی به یکدیگر می دوزد ولی مشکل بزرگی که این نوع دوخت دارد این است که با کشیدن سر نخ تمامی آنچه دوخته اید شکافته شده و دو قسمتی که به هم متصل شده است از یکدیگر جدا می شوند.

چرخ خیاطی دستی به نسبت جثه کوچکی که دارد صدای زیادی تولید می کند و این در کارکرد های طولانی مدت می تواند باعث آزار گوش شما شود.

جمع بندی

وجود این گونه وسایل برای هر خانه ای می تواند مفید باشد ولی از آنجایی که نوع دوخت چرخ خیاطی دستی زیاد مناسب کارهای روزمره نیست و مشکل خاصی از شما رفع نمی کند در نتیجه جای خالی آن را نیز به هیچ وجه در خانه خود حس نخواهید کرد و با چند کوک ساده با سوزن و نخ به راحتی می توانید کار خود را راه انداخته و هزینه اضافی برای خرید این محصول نپردازید.

 

فروشندگان چرخ خیاطی دستی

هندی استیچ
هندی استیچ
تی وی مارکت
ایران آرنا
محل قرارگیری نام فروشگاه شما

در آخر نیز از شما دعوت می کنیم تا بررسی ویدیویی این محصول را نیز تماشا کنید.