دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

معرفی و بررسی اسلایسر هندوانه به همراه بررسی ویدیویی

معرفی و بررسی اسلایسر هندوانه به همراه بررسی ویدیویی

اسلایسر هندوانه وسیله ای بسیار جذاب و جالب . با ما همراه باشید تا ببینیم این وسیله واقعاً کار می کنه یا نه !

در فصل گرما ، هندوانه خنک همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای رفع عطش و خلاص شدن از شر گرماست. در اکثر خانواده ها همیشه افرادی هستند که مهارت خوبی در زمینه انتخاب هندوانه های شیرین با داخل قرمز رنگ دارند و همه را با خرید هندوانه های خوشمزه خوشحال می کنند.

پوست کندن و قطعه قطعه کردن هندوانه معمولاً کار زیاد سختی نمی باشد ولی خب همچنان به مهارت کمی در این کار نیاز است تا هندوانه را تبدیل به آب هندوانه نکنیم.

در این بین وسایل مختلفی برای این کار بوجود آمده اند تا پوست کندن و قطعه قطعه کردن هندوانه را برای ما راحت کنند. اسلایسر هندوانه نیز یکی از همین وسایل جالب است.

از آن جایی که اسلایسر هندوانه بسیار وسایل جذابی بود ما در دانی چی تصمیم گرفتیم تا این وسیله را به کسانی که آن را نمی شناسند معرفی و برای آن دسته از عزیزانی که این وسیله را دیده اند، اسلایسر هندوانه را بررسی کنیم تا ببینیم واقعاً آن طور که در تبلیغات نشان می دهند کار می کنه یا نه!

بسته بندی و کیفیت اسلایسر هندوانه

اسلایسر هندوانه از یک بسته بندی معمولی برخوردار است و داخل بسته بندی نیز به غیر از اسلایسر هندوانه چیز دیگری مانند دفترچه راهنما و … وجود ندارد. کیفیت تولیدی این اسلایسر در حد متوسط می باشد ،از این رو انتظار وسیله ای با کیفیتی شگفت انگیز  نداشته باشید. اسلایسر هندوانه تولید کشور چین و در برخی مواقع تولید داخل با بسته بندی خارجی می باشد!

نحوه استفاده و کارایی

کار با اسلایسر هندوانه بسیار راحت است و نیاز به مهارت خاصی ندارد ولی اگر یک سری مسائل را رعایت کنید خیلی راحت تر می توانید از اسلایسر هندوانه استفاده نمایید.

برای مثال ما در استفاده اول از اسلایسر هندوانه سعی کردیم تا آن را مستقیماً بر روی پوست هندوانه قرار دهیم و با فشار آن را قطعه قطعه کنیم ولی در نهایت جز خستگی و شکستن قطعه ای از این وسیله چیز دیگری نصیب ما نشد. ولی با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدیم که اگر کمی از پوست قسمت بالایی هندوانه را جدا کنیم نتیجه ای به مراتب بهتر می توانیم بگیریم.بعد از جدا کردن پوست قسمت بالایی هندوانه و قرار دادن اسلایسر بر روی آن با کمی سعی و تلاش می توانید هندوانه ای با ۱۲ قطعه مساوی تحویل بگیرید و لذت ببرید.

 

فروشندگان اسلایسر هندوانه

ایران آرنا
ایران می شاپ
پارس تینا
محل قرارگیری نام فروشگاه شما

در ادامه ویدیویی نیز از کارکرد اسلایسر تهیه کرده ایم که از شما دعوت می کنیم تا برای آشنایی بهتر با این وسیله جذاب ویدیو را تماشا نمایید.