دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

معرفی وب سایت دانی چی

معرفی وب سایت دانی چی! نقطه شروع

امروز اولین روز دانی چی یا به عبارت دیگه روز معرفی دانی چی هستش و به همین خاطر خیلی هیجان زده هستیم.

در نقطه شروع دانی چی قصد دارم تا شما را با نحوه کار و برنامه آینده دانی چی آشنا کنم و امیدوارم بتونیم در این راه و در کنار شما عزیزان به موفقیت دست پیدا کنیم.

ایده شروع دانی چی از اونجا به ذهن من رسید که ، همیشه داخل تبلیغات های مختلف می دیدم که لوازم رو خیلی کارا و زیبا نشان می دهند و بارها هم دیده بودم که اطرافیان بعد از تهیه این وسایل از خرید خود اظهار پشیمانی می کردند و از تفاوت فاحش کالای تبلیغ شده و کالایی که در دستشان بود ناراحت بودند ، از همین رو تصمیم گرفتم تا به شخصه به همین موضوع بپردازم و به صورت نوشتاری و تصویری این نوع کالا ها را به صورت واضح و از نزدیک به شما عزیزان نشان دهم تا ابتدا از کارایی آن مطلع شوید و بعد از آن با خیال راحت خرید کنید.

در آینده نیز قصد داریم تا این موضوع را بر روی اجناس دیگر و کالاهایی در دسته بندی های الکترونیکی و غیره نیز گسترش دهیم تا بتوانیم هرچه بیشتر در خرید ها به شما عزیزان کمک نماییم.

جدای از موضوعی که در بالا گفته شد , قصد داریم تا به آموزش های با کیفیت در مسائلی که تا به حال به آن ها پرداخته نشده است و شاید دانستن آن ها مورد نیاز خیلی از ما باشه بپردازیم.

و در آخر این نکته را باید عرض کنم که خیلی چیزهای جالب دیگر هم در آینده قصد داریم انجام بدهیم تا بتوانیم در خیلی از مسائل به کمک شما بیاییم! 🙂

 

با تشکر از شما عزیزان که در خواندن این متن ما را همراهی کردید. همیشه دوست داریم تا نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

دانیال خسروجردی