دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

فیلم سینمایی نهنگ عنبر 2

فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ چطور بود؟ ببینیم یا نه !

فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ به کارگردانی سامان مقدم در ادامه فیلم نهنگ عنبر ساخته شده است. این فیلم با نام نهنگ عنبر ۲ “سلکشن رویا” در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۹۶ بر روی پرده سینما ها رفت و تا به امروز موفق به فروش نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان در گیشه ها شده است.

نهنگ عنبر ۲ برشی از زندگی ارژنگ و رویا یعنی دو شخصیت اصلی فیلم قبلی می باشد . در فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ حسام نواب صفوی نیز به جمع بازیگران پیوسته است و ایفای نقش می کند.

بازیگران فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲
رضا عطاران ، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوى، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانى، رضا ناجی و على قربان‌زاده به عنوان بازیگران اصلی و شهلا ریاحى، کتایون امیر ابراهیمى، محسن قاضی مرادى، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدى
سایر عوامل فیلم
نویسنده : سامان مقدم /مدیر فیلم برداری : محمود کلاری/ مدیر تولید : حسین هادیان فر/ مشاور تولید : آیدا مصباحی/ طراح چهره پردازی : سعید ملکان/ تدوین : سیامک مهمان دوست/ موسیقی : امیر توسلی/ مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان : علیرضا شمس شریفی/ جلوه های ویژه بصری : هادی اسلامی/ طراح صحنه : محسن نصرالهی/ طراح لباس : گلناز گلشن/صدابردار : فرشید احمدی/ منشی صحنه : الهام راد/ دستیار اول فیلم بردار : محمد ابراهیمیان/ دستیار تولید : پرویز کاظم لو/ جلوه های ویژه میدانی : داوود رسولیان/ مجری طرح: مجید مطلبی/ جانشین تهیه کننده: علی قربان زاده/

 

نظر دانی چی! در ارتباط با فیلم سینمایی نهنگ عنبر ۲ :

نهنگ عنبر ۲ را میتوان ادامه خوبی برای قسمت ۱ این فیلم دانست . اضافه شدن کاراکتر شهاب با بازی حسام نواب صفوی به عنوان دوست مشترک رویا و ارژنگ و حال و هوای ارتباط این جمع دوستانه جالب به نظر میرسد. فیلم در قسمت های مختلف با مرور خاطرات گذشته ارژنگ و رویا و بردن مخاطب به حال هوای دهه شصت می تواند خاطرات زیادی را برای بسیاری از عزیزان زنده کند.

این فیلم در مجموع مثل نهنگ عنبر ۱ تکه های جالب و خنده دار کم و بیش دارد ، ولی در قسمت هایی شاهد چسبیده شدن فیلم به قسمت های دراماتیک که به نظر ما بودنشان در این فیلم زیاد جالب نبود و فیلم را از مسیر اصلی خارج می کرد بودیم.

مثل همیشه در نهنگ عنبر ۲ هم شاهد تمام شدن فیلم به گونه ای غیر حرفه ای و به قولی مثل همه فیلم های ایرانی بودیم.

فیلم نهنگ عنبر ۲ پتانسیل خیلی بیشتری برای تبدیل شدن به یک فیلم خیلی خنده دار را داشت که متاسفانه از آن به خوبی استفاده نشد است و جا داشت فیلم خیلی بهتر از این ساخته شود تا بتواند دل مخاطبین را به دست آورد و نقد های بسیار خوبی از آن ها دریافت کند.

سخن پایانی

به نظر ما نهنگ عنبر ۲ ارزش دیدن دارد و می تواند خنده را بر لبان شما و خانواده تان را برای مدت ۹۰ دقیقه بیاورد و شما را سرگرم کند ، ولی از نهنگ عنبر ۲ انتظاری مثل نسخه اول این فیلم با آن استایل های بامزه را نداشته باشید چون صد البته آن تکه های بامزه برای بار دوم خنده دار و جذاب نیست.

اگر این فیلم را دیده اید خوشحال می شویم نظرتان را در قسمت دیدگاه ها با دانی چی! و سایر خوانندگان ما به اشتراک بگذارید.