دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

خردکن نایسر دایسر پلاس

خردکن نایسر دایسر پلاس کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

یکی از وسایلی که شاید خیلی از ما در تبلیغات های تلویزیونی دیده ایم ، خردکن نایسر دایسر پلاس بوده که هنوز هم با گذشت زمان زیاد جذابیت خود را حفظ کرده است و در خیلی از فروشگاه های اینترنتی همچنان به فروش می رسد. در ادامه قصد داریم تا شما را با کیفیت های گوناگون و کارایی این محصول آشنا کنیم و ببینیم خردکن نایسر دایسر واقعاً کار می کنه یا نه !

جذابیت این محصول باعث شده تا خیلی از افراد با قیمت های گوناگون و در بعضی مواقع کیفیت های گوناگون خردکن نایسر دایسر پلاس را به فروش برسانند.حتی این موضوع به جایی رسیده است که نایسر دایسر جزئی همیشگی از محصولات دستفروشان شده است.

در بررسی ویدیویی همراه دانی چی باشید تا با هم ببینیم نایسر دایسر پلاس واقعا کار می کنه یا نه !

 

در ابتدا نگاهی به داخل جعبه خردکن نایسر دایسر پلاس می اندازیم :

هنگامی که درب جعبه را باز می کنید ،درب پلاستیکی محصول را می بینید که در زیر آن بدنه اصلی نخردکن نایسر دایسر پلاس و تیغه های آن قرار دارد.

درب پلاستیکی نایسر دایسر
درب پلاستیکی نایسر دایسر
درب و بدنه اصلی نایسر دایسر
درب و بدنه اصلی نایسر دایسر

بر روی ظرف یا بدنه محصول ، درب لولایی آن قرار دارد که تیغه ها بر روی این قسمت سوار می شوند. در اولین نگاه تیغه ها بسیار تیز با ساختاری مستحکم به نظر می آیند که در آینده با تست آن ها به این موضوع پی خواهیم برد.

بدنه پلاستیکی نایسر دایسر که ظاهری شیشه مانند دارد از استحکام خوبی برخوردار است و در خیلی از تبلیغات های تلویزیونی به نشکن بودن آن اشاره می شود ولی با این حال مراقب باشید تا از دستانتان به زمین نیافتد چون احتمال شکستن قسمتی از آن وجود دارد ولی از کیفیت مورد قبولی برخوردار است.

داخل این ظرف تیغه ها قرار گرفته است که تعداد آنها به ۵ عدد می رسد و به همراه آن ها یک پوست کن با تیغه فلزی قرار دارد که در تست های ما عملکرد قابل قبولی دارد و برای مصارف روزانه کارا می باشد.در ضمن داخل بسته بندی محصول یک عدد سی دی راهنما نیز قرار دارد و به شما این امکان را می دهد تا با دیدن آن با کارایی دستگاه بیشتر آشنا شوید.

تیغه های نایسر دایسر
تیغه های نایسر دایسر

انواع تیغه ها :

۵ تیغه ای که درون بسته بندی نایسر دایسر قرار دارد هر کدام دارای دو سمت می باشند که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

تیغه مخصوص خلال ریز و درشت
در ابتدا تیغه ی خلال کننده می باشد که دارای تیغه های تیز برای خلال ریز و خلال متوسط می باشد و برای کارهایی مانند آماده کردن خلال سیب زمینی جهت سرخ کردن بسیار مناسب است.
تیغه مخصوص نگینی و حلقه ای
تیغه ی بعدی در یک سمت برای خلال های درشت و یا نگینی استفاده دارد و در سمت دیگر برای برش های حلقه ای می توان از آن استفاده نمود.
تیغه مخصوص برش های 4 یا 8 قسمتی
تیغه ی بعدی که به آن میرسیم برای برش های ۴ یا ۸ قسمتی بسیار مناسب می باشد که از آن می توانید برای برش زدن سیب ، توت فرنگی و یا انواع میوه ها استفاده نمایید.
تیغه مخصوص برش های ورقه ای
تیغه مخصوص برش های ورقه ای
تیغه مخصوص رنده
تیغه مخصوص رنده

 

داخل پکیج ۲ قطعه (تیغه) دیگر نیز وجود دارد که یکی برای رنده کردن و دیگری برای ورقه ورقه کردن کارایی دارد . خوشبختانه بر روی تیغه های هز یک از این قطعات پوششی برای محافظت وجود دارد تا از برخورد ناگهانی دستان شما با این تیغه ها و ایجاد حادثه جلوگیری کند.

در حال حاضر خردکن نایسر دایسر پلاس با رنگ های متنوعی عرضه می شود و شما عزیزان به این نکته توجه داشته باشید که هیچ یک از آن ها تفاوتی با یکدیگر در کیفیت نداشته و تنها در رنگ بندی با یکدیگر متفاوت می باشند.

 

رنگ های مختلف نایسر دایسر

 

 

 

گاهی اوقات نیز فروشندگان با نام ساخت آلمان اقدام به فروش این محصول می کنند که این هم اشتباه است و تولید کننده خردکن نایسر دایسر پلاس کشور چین می باشد و غیر از محصول ساخت چین محصول دیگری در بازار وجود ندارد .

 

 

 

فروشندگان خردکن نایسر دایسر پلاس

می شاپ تی وی
نایسر دایسر
محل قرارگیری نام فروشگاه شما