دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

معرفی و بررسی پیچ گوشتی ۳۶۰ به همراه بررسی ویدیویی

سبک ، قابل حمل و راحت در استفاده! این ها کلماتی است که به خوبی در ارتباط با پیچ گوشتی ۳۶۰ صدق می کند.

بسته بندی

بسته بندی بیت ۳۶۰ چیز خاصی نداشته و تنها محصول را در بر می گیرد و هیچ گونه دفترچه راهنمایی در آن وجود نداردو. البته از آنجایی که بیت ۳۶۰ محصول ساده ای می باشد طبیعی است که دفترچه راهنمایی به همراه آن عرضه نشده است.

کیفیت

وقتی برای اولین بار پیچ گوشتی ۳۶۰ را در دست می گیرید حس چینی بودن محصول کاملاً به شما منتقل می شود و کیفیت متوسط به چشم می آید. اما در نهایت این محصول با توجه به قیمتی که در بازار دارد کیفیت قابل قبولی داشته و برای کارهای منزل میتواند گزینه مناسبی باشد.

کارایی

پیچ گوشتی 360
پیچ گوشتی ۳۶۰

پیچ گوشتی ۳۶۰ دارای ۶ سری است که ۳ تای دو سو و ۳ تای دیگر چهارسو می باشد که هرکدام از این سری ها سایز مخصوص به خود را دارد.

چیزی که در چیپ گوشتی ۳۶۰ بیشتر از همه جذاب است نحوه تعویض سری ها می باشد که آن را تبدیل به محصولی خلاقانه کرده است و با این روش شما به آسانی و در کسری از ثانیه می توانید سری مورد نظرتان را جایگزین سری قبلی کنید و از آن استفاده کنید.

خوشبختانه زیر قسمت سری ها از آهنربا استفاده شده است تا سری ها از جای خود تکان نخورد و شما را به دردسر نیاندازد.

موردی که در طول بررسی این محصول به آن برخوردیم به بیرون پرتاب شدن سری ها در هنگام تعویض آن ها بود . چیزی که باعث این اتفاق می شود ، قرار نداشتن محفظه خالی در جای درست بود ولی این مشکل خلل خاصی در کارایی این چیپ گوشتی ایجاد نمی کند و به راحتی قابل حل می باشد.

جمع بندی

پیچ گوشتی بیت ۳۶۰ محصولی خلاقانه با کارایی خوب و کیفیتی متوسط است که می تواند در کارهای منزل به شما کمک کند. ولی روی آن برای استفاده صنعتی به هیچ عنوان حساب باز نکنید!

 

فروشندگان پیچ گوشتی ۳۶۰

مرصاد مارکت
دیجی کالا
محل قرارگیری نام فروشگاه شما

در آخر هم شما را دعوت به دیدن ویدیوی بررسی این محصول می کنیم.