دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

بررسی پوست کن تخم مرغ Egg Stractor

بررسی پوست کن تخم مرغ Egg Stractor

ما انسان ها همیشه از تست کردن لوازم جدید لذت می بریم و همیشه دوست داریم تا محصولاتی که در تبلیغات ها به چشم ما جذاب می آیند را خریداری کنیم تا آن ها را امتحان نماییم. گاهی این تجربه و امتحان خوشایند است و گاهی اوقات نیز خیر ، که در برخی مواقع هزینه های زیادی را هم در پی دارد.

یکی از محصولاتی که به نگاه خود من خیلی جذاب بود و کارایی جالبی نیز داشت پوست کن تخم مرغ Egg Stractor است. این دستگاه به شما وعده می دهد تا تخم مرغ های پخته شده را با یک فشار پوست شان را جدا می کند و به شما تخم مرغی پوست کنده شده تحویل خواهد داد.

از همین رو ما تصمیم به بررسی پوست کن تخم مرغ Egg Stractor گرفتیم تا ببینیم این محصول واقعاً کار می کنه یا نه ! در ادامه با دانی چی همراه باشید.

ویدیوی بررسی پوست کن تخم مرغ Egg Stractor

در ابتدا که جعبه پوست کن تخم مرغ Egg Stractor را باز می کنید متعجب خواهید شد زیرا داخل جعبه این محصول فقط دو تکه پلاستیکی با کیفیت متوسط خواهید یافت که به شما احساس خوبی نخواهد داد ! با این حال ما تلاش کردیم که با این موضوع کنار بیاییم و به سراغ تست پوست کن تخم مرغ برویم.

کارایی

خوشبختانه طبق گفته سازنده محصول ، دستگاه کاکرد ساده ای دارد و مطمئناً شما را گیج نخواهد کرد و ما هم به همین نتیجه رسیدیم . کافیست دو تکه پلاستیکی

پوست کن تخم مرغ Egg Stractor
پوست کن تخم مرغ Egg Stractor

که در قبل گفتیم روی هم قرار دهید ، کار تمام است و پوست کن تخم مرغ Egg Stractor آماده به کار است و در ادامه باید تخم مرغ را داخل قسمت مربوط به آن قرار دهید و قسمت بالایی را که حالت آکارئونی دارد را روی آن بگذارید و فشار دهید تا تخم مرغ پوست کنده از قسمت پایین بیرون آید.

نتیجه

نتیجه کار با پوست کن تخم مرغ Egg Stractor شما را متعجب خواهد کرد چون تنها پوست تخم مرغ را برای شما می شکند و شما را با پوست کندن آن تنها خواهد گذاشت تا خودتان این وظیفه را به عهده بگیرید و به قول معروف روی پای خود بایستید و وظیفه سخت پوست کندن تخم مرغ را که تنها کار آن نیز هست را از روی دوش پوست کن تخم مرغ Egg Stractor بر دارید.

و در نهایت همانطور که در ویدیو هم به شما عزیزان نشان دادیم باید به شما بگوییم این وسیله به هیچ وجه کار نخواهد کرد .

 

فروشندگان پوست کن تخم مرغ Egg Stractor

مرصاد مارکت
می شاپ تی وی
تهران می شاپ
تی وی مارکت
بازار نوین
محل قرارگیری نام فروشگاه شما