دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

قالب میوه پاپ شف کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

قالب میوه پاپ شف کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

تزئین سفره از جمله کارهایی است که خانم ها علاقه زیادی به آن دارند و از هر وسیله ای که این کار را برای آن ها راحت تر کند استقبال می کنند. سفره آرایی مراحل مختلفی دارد که میوه آرایی یکی از آن ها می باشد . برای میوه آرایی قالب هایی مختلفی وجود دارد و هرکس با توجه به خلاقیتی که دارد می تواند از آن ها برای تزئین میوه ها استفاده نماید. یکی از وسایل جالب در این رابطه قالب میوه پاپ شف می باشد که ما نیز با دیدن آن به وجد آمدیم و نوع کارایی آن نظرمان را جلب نمود و از همین رو سعی کردیم تا آن را آزمایش کنیم تا نتیجه آن را با شما در میان بگذاریم و ببینیم واقعاً کار می کنه یا نه! پس در ادامه با دانی چی همراه باشید.

ویدیوی بررسی قالب میوه پاپ شف

بسته بندی قالب میوه پاپ شف
بسته بندی قالب میوه پاپ شف

بسته بندی و جنس کالا

قالب میوه پاپ شف از بسته بندی با کیفیت و قابل قبولی برخوردار است و با توجه به رنگ های انتخاب شده برای آن از جذابیت بالایی برخوردار است. از طرفی جنس پلاستیک استفاده شده برای قالب ها مانند جعبه جذاب نیست و دارای کیفیت متوسطی می باشد که البته با توجه به نوع کارکرد قالب میوه پاپ شف همین کیفیت کار شما را انجام خواهد داد.

کارایی

در بررسی که انجام دادیم قالب میوه پاپ شف برای اکثر میوه ها کارایی خوبی از خود نشان می دهد ولی برای بعضی از آن ها مانند هویج یا فلفل دلمه کار مقداری سخت تر می شود و لازم به فشار بیشتر بر روی سطح میوه ها می شود تا به خوبی شکل قالب را به خود بگیرند.

این نکته را باید بگوییم قالب میوه پاپ شف با توجه به اشکال مختلفی که به ۶ عدد می رسند گزینه بسیار مناسبی برای تزئین کیک و شیرینی نیز می باشد و کسانی که با خمیر فوندانت و … کار می کنند به راحتی می توانند از پاپ شف در کارهای خود استفاده نمایند و نتیجه خوبی نیز بگیرند.

قالب های پاپ شف
قالب های پاپ شف

قالب ها

همان طور که گفتیم پاپ شف دارای ۶ عدد قالب پلاستیکی با طرح های مختلف می باشد که این طرح ها شامل : دایره ، ستاره ، خورشید ، گل ، پروانه و قلب می باشد که هر کدام از این قالب ها کار خود را به خوبی انجام می دهند.

در بسته بندی قالب میوه پاپ شف ۱۰ عدد سیخ چوبی نیز قرار دارد تا شما بتوانید بعد از قالب زدن ، میوه ها را داخل آن ها قرار دهید و به خوبی سفره خود را تزئین نمایید.

و در آخر طبق تمامی گفته هایی که به صورت ویدیویی قابل مشاهده است به این نتیجه رسیدیم که قالب میوه پاپ شف کار می کنه ! 🙂

 

فروشندگان قالب میوه پاپ شف

ایران پاپ شف
تهران می شاپ
تی وی مارکت
پاپ شف بیز
محل قرارگیری نام فروشگاه شما