دانی چی! بررسی محصولات ، معرفی محصولات و خدمات جدید ، آموزش های جالب

دوخت پلاست Reseal & Save ; کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

دوخت پلاست Reseal & Save ; کار می کنه یا نه ! [تماشا کنید]

بسته بندی مواد غذایی مختلف برای گذاشتن در داخل فریز یا یخچال یکی از عاداتی است که بسیاری از ما در منزل یا محل کار داریم و این بسته بندی هرچه تمیز تر و راحت تر باشد به ما کمک می کند تا کارمان را سریع تر انجام دهیم و از طرفی خوب بسته شدن کیسه ها باعث می شود تا مواد غذایی نیز مدت طولانی تری در بهترین حالت خود بمانند.

یکی از انواع کیسه هایی که در حال حاضر وجود دارد زیپ کیپ ها هستند ولی با توجه به قیمت آن ها شاید برای خیلی از ما با توجه به مصرف زیاد به صرفه نباشد. که در این حالت دستگاه های دوخت پلاست می توانند به کمک ما بیایند. دوخت پلاست Reseal & Save یکی از همین دستگاه ها می باشد که سایز آن نیز با توجه به انواع کیسه فریزر های استاندارد موجود مناسب می باشد و برای بستن این کیسه ها به صورت روزانه به شما کمک خواهد کرد ، و از همین رو ما تصمیم گرفتیم تا دوخت پلاست Reseal & Save را امتحان کنیم و ببینیم واقعاً کار می کنه یا نه ! پس با دانی چی همراه باشید.

ویدیوی بررسی دوخت پلاست Reseal & Save

بسته بندی و کیفیت دوخت پلاست Reseal & Save

بسته بندی دوخت پلاست Reseal & Save محکم و مقاوم می باشد و به خوبی از محصول محافظت می نماید. بعد از باز کردن بسته بندی محصول تنها بدنه دستگاه است که در دست شما قرار می گیرد و جز دستگاه چیز دیگری درون بسته بندی وجود ندارد.

بسته بندی دوخت پلاست Reseal & Save
بسته بندی دوخت پلاست Reseal & Save

خوشبختانه کیفیت دوخت پلاست Reseal & Save  با توجه به قیمتی که دارد مورد قبول است و به شما نوید این موضوع را می دهد تا برای حداقل یکسال شما را در امور بسته بندی یاری کند.

کارکرد دوخت پلاست

منبع تامین انرژی دوخت پلاست Reseal & Save شش عدد باطری قلمی می باشد که ما برای کارکرد بهتر دستگاه به شما پیشنهاد می کنیم از باطری های با کیفیت که بر روی آن ها کلمه Alkaline درج شده است استفاده نمایید، زیرا این باطری ها طول عمر بیشتری دارند و به دستگاه شما کمک می کنند تا کارکرد بهتری داشته باشد.

 

بعد از بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که قسمت المنتی دوخت پلاست Reseal & Save با توجه با سایزی که دارد برای کیسه فریزهای سایز استاندارد کمی کوچک می باشد ولی با این حال مشکلی در کاکرد دستگاه ایجاد نمی کند.

برای دوخت کیسه فریزرهایی که به صورت معمول در منازل استفاده می شود شما به زمان تقریبی ۱۰ ثانیه نیاز دارید تا دو لبه کیسه به یکدیگر با استحکام دوخته شده و به راحتی از هم باز نشود. برای کیسه های با ضخامت بیشتر این میزان تقریباً دو برابر می شود و شما به زمانی برابر با ۲۰ ثانیه برای دوختن مستحکم دو لبه کیسه نیاز دارید.

نتیجه گیری

دوخت پلاست Reseal & Save با توجه به کیفیت و قیمتی که در بازار ارائه می شود گزینه بسیار مناسبی برای کارهای منزل و نه صنعتی می باشد و ما بعد از بررسی آن به این نتیجه رسیدیم که واقعاً کار می کنه !

 

فروشندگان دوخت پلاست Reseal & Save

پارس تینا
آیریک مارکت
محل قرارگیری نام فروشگاه شما

 

نظر شما راجع به دوخت پلاست Reseal & Save چیست ؟ اگر از آن استفاده کرده اید نظرتان را با ما در میان بگذارید.